Anaokul-Görsel Sanatlar
![1 (3) 1 (3)](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/1-3-1-q4z17p6p7e7g6ygvmkxnflpdlkjpsr62ol8u8eze2o.jpeg)
Yapılan sanat çalışmaları; kâğıt işleri ( kesme, katlama, yapıştırma, yırtma, kalıp çıkarma ), yoğurma maddeleri ile çalışma ( kil, oyun hamuru ),
Okulöncesinde görsel sanat eğitimi sanattan yararlanarak öğrencinin gelişimini desteklemeyi hedefler. Öğrencinin duygusal ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak özellikle güven duygusunu kazandırabilmek sanatsal öğrenim ile gerçekleşir.
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/1-1-1.jpeg)
![1 (4) 1 (4)](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/1-4-q4z183aa1wqr13wec911z05aicm807q1qj14fkehhc.jpeg)
Artık materyallerle çalışma, üç boyutlu materyaller, boyama çalışmaları ( parmak boyası, suluboya vb. ) ve proje çalışmalarıyla öğrencilerin yaratıcılıklarını ve küçük kas becerilerini geliştirmelerine fırsat tanır.
-
Anaokul Menu