Haberler ve Duyurular

Bir İyilik de Sen Yap! Kampanyası Tamamlandı

Özel Vadi İlkokulu Öğrencilerinden kardeş okula yardım kampanyası: “Bir İyilik de Sen Yap!”

Özel Vadi İlkokulu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü olarak başlatılan “Kardeş Okula Yardım” kampanyası büyük ses getirdi.
Ankara’nın Mamak İlçesinde belirledikleri bir köy okuluna yardım kampanyası düzenlendi. Bu kapsamda kardeş okula; kıyafet, kırtasiye malzemesi, kitap ve ayakkabı gönderildi.

Özel Vadi İlkokulu Müdürü Hazel Kardaş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulüp öğretmeni Aysel Boy, Rehberlik Öğretmeni Seda Gülsoy, okul öğrenci ve velilerinin düzenlediği kampanya ile toplanan yardımlar kardeş okula ulaştırılarak öğretmenlerince giydirildi. Yeni kıyafet ve ayakkabıların öğrencileri mutlu ettiği ve arkadaşlarına teşekkür ettikleri öğrenildi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulüp öğretmeni Aysel Boy; “Başlattığımız kampanya ile öğrencilerimize giyim, kışlık bot, kırtasiye, kitap temin ettik. Başta velilerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin desteği ile kampanyamızı sonuçlandırdık. Toplanan hediyeleri buraya getirdik ve sizeler de bu hediyeleri güle güle kullanın. Biz sizlerle kardeş okuluz ve her zaman yanınızdayız.” dedi.

Kardeş okul müdürü Turgay Korkmaz; “Böyle bir kampanyayı başladığınız için sizlere öğretmenlerinize, velilerinize ve öğrencilere çok teşekkür ediyoruz. Bizi kardeş okul olarak seçerek bizleri onurlandırıp gururlandırdınız. Tüm yardımlarınızın yerine ulaştığından emin olabilirsiniz. Tüm öğretmenlerim, velilerim ve öğrencilerim adına tekrar teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Özel Vadi Koleji olarak başlatılan yardım kampanyası çalışmalarını devam ettirme kararlılığında olan okulumuz Bir İyilik de Sen Yap sloganı ile paylaştıkça büyüyecek!