Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında ilkokulumuzda ODTÜ ve Kolibri Education Yayınları işbirliğiyle kitap fuarı yapıldı. Fuarda öğrencilerimiz istedikleri kitapları alırken, alışveriş yapmanın heyecanını yaşadılar.
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/1-450x800.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/2-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/3-1067x800.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/4-389x800.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/5-451x800.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/6-1067x800.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/7-1067x800.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/8-600x800.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/9-600x800.jpg)
Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında ilkokulumuzda ODTÜ ve Kolibri Education Yayınları işbirliğiyle kitap fuarı yapıldı. Fuarda öğrencilerimiz istedikleri kitapları alırken, alışveriş yapmanın heyecanını yaşadılar.