Vadi Ortaokulu Beden Eğitimi Zümresi tarafından düzenlenen Kastamonu Küre Dağları Gezisinde öğrencilerimiz eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda Doğal yaşam ve Yaban hayatı hakkında önemli tecrübeler edindi.
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/81120222355268584003d969f-19e6-47c0-853a-034d1684feba-1067x800.png)
Vadi Ortaokulu Beden Eğitimi Zümresi tarafından düzenlenen Kastamonu Küre Dağları Gezisinde öğrencilerimiz eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda Doğal yaşam ve Yaban hayatı hakkında önemli tecrübeler edindi.