4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında Okulumuz 5. ve 6. sınıfları Mamak Hayvan Barınağına gezi düzenledik. Öğrencilerimiz yanlarında getirdikleri yiyecekleri Barınağa bağışladılar.
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/1200x627-4-ekim-hayvanlari-koruma-gunu-hayvanlari-koruma-gunu-onemi-nedir-1570171504895.jpg)
18
Şub
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında Okulumuz 5. ve 6. sınıfları Mamak Hayvan Barınağına gezi düzenledik. Öğrencilerimiz yanlarında getirdikleri yiyecekleri Barınağa bağışladılar.