Her yıl 3 Aralık’ta özel programlarla etkinliklerin düzenlendiği Uluslararası Engelliler Günü kapsamında okulumuzda gerçekleşen etkinliğe Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan sayın Ergin BALCI katılım sağlamıştır. Söyleşide; engellilik sorunları, engelliliğin önlenmesi, engellilik ve eğitim konuları hakkında bilgi sunulmuştur. Konuşmacımıza teşekkür ederiz.
3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/3122019143412683102b305242-486d-48f2-8622-b80921c5f73f.jpg)
17
Mar