Bir 10 Kasım’da daha, Ata’mızı sevgi, saygı ve özlemle andık. Atatürk çocukları olmanın gururunu yaşadık ve Vadi Koleji olarak Atatürk’ün eserlerini koruyup, yaşatacağımıza ant içtik. Ne mutlu Türk’üm diyene!
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/15112018181106342e20b19f2-bc0c-44f8-acd3-d3979db2c729-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/15112018185495401e3c0401e-49cc-46de-8c01-e1fe7afbe83e-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/151120181857913741e3db57a-4d15-45a2-8c06-82ec52cfad30-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/15112018182610509650fb72c9-2046-4a87-b394-d08e800af06e-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/1511201818311095213ae231-5031-4e8f-b0c9-e3fdd024e48e-1-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/1511201818311095213ae231-5031-4e8f-b0c9-e3fdd024e48e-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/1511201818329759293705614-1999-4f53-92b7-53efc9d05427-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/1511201818341071827be4d9b-b793-4f70-a32a-d629d1c72a7c-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/1511201818381095590e32eb-d59a-4f05-b284-c6396669925c-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/151120181840102743344eb730-746f-4dbb-94de-1d572d3c1c49-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/1511201818499790793561382-a024-4290-b627-99a3b83d22d1-1300x731.jpg)
![](https://vadikoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/02/15112018185295403785422c1-e224-4dae-aed4-4f6f585da348-1300x731.jpg)
Bir 10 Kasım’da daha, Ata’mızı sevgi, saygı ve özlemle andık. Atatürk çocukları olmanın gururunu yaşadık ve Vadi Koleji olarak Atatürk’ün eserlerini koruyup, yaşatacağımıza ant içtik. Ne mutlu Türk’üm diyene!